Záblesková světla PHOTON EUROPE

Jsou na focení venku lepší záblesková světla, nebo daylight? Poměrně často dostávám otázku jestli je lepší venku fotit trvalými denními ( daylight), případně LED světly, nebo zda jsou lepší záblesková světla.Na tuto otázku je velice snadná odpověď - určitě jsou lepší záblesky a dnes si povíme proč… chcete vědět víc?

AGENTURA CZECH BEAUTY

TRANSFORMACE SOUTĚŽE CZECH BEAUTY DO MODELINGOVÉ AGENTURY  TEXT O NOVÉM SMĚŘOVÁNÍ CZECH BEAUTY Z NAŠEHO KALENDÁŘE:  Czech Beauty slaví 5 let a s otevřením stránek tohoto kalendáře, který nafotily naše vítězky z uplynulých ročníků, symbolicky otevíráme i novou etapu tohoto modelingového projektu.… chcete vědět víc?

Základy slušného chování a dobrého marketingu pro modelky

  Už slyšíme, jak si pobouřeně odfrkáváte… JÁ se chovám slušně, JÁ jsem vynikající… no a o to právě jde… JÁ… tento pocit vlastní výjimečnosti sice k práci modelky patří, ale nesmí zastínit to, co vás učila maminka. Poděkovat, nepomlouvat, respektovat čas a práci druhého nebo prostě jen neignorovat… chcete vědět víc?

FINÁLE CZECH BEAUTY 2017

4.11.2017 – Fashion club Přinášíme obsáhlý fotoreport z galavečera a finále glamour soutěže Czech Beauty, kde o prestižní titul Czech Beauty Star 2017 soutěžily české krásky – fotomodelky. Široká porota z řad profesionálních fotografů, zástupců modelingových agentur a národních soutěží, návrhářů a… chcete vědět víc?

FINÁLE 2016

Velké finále glamour a playboy soutěže Czech Beauty 2016 proběhlo 5.11. v luxusním pražském Fashion Clubu.

Návštěvníky a vzácné hosty čekala tříhodinová moderovaná show modelkou Sabinou Koudelkovou s bohatým programem a boj o prestižní tituly Czech Beauty Star! Ten nakonec získalo 5 vítězek Monika Bukačová, Tereza Hynková, Nikola Kobzová, Denisa Furmanová a absolutní vítězkou se stala půvabná modelka Tereza Bartoňková. 

V rámci bohatého programu proběhlo taneční vystoupení úžasných beauties v čele vítězkou Czech Beauty 2015 Ivetou Kindlmanovou, glamour focení na stagy Photon Europe, Vibrasil Samba Show, přehlídka luxusního prádla zn. Werso, jedinečná Angel show s křídlama od návrhářky Ariny Couture ve stylu Victroia´s Secret a těsně před vyhlášením vystoupil houslový virtuóz Michael Hejč.

Porota Czech Beauty byla nabitá známými jmény z modelingové branže včetně třech nejúspěšnějších mužů roku současnosti Jakubem Krausem, Janem Vurmem a Tomášem Martinkou. V rámci after párty vystoupila v roli sexy DJ něměcká playmate Christiane Henschel.

SEMIFINÁLE 2016

Semifinále Czech Beauty proběhne 24.9. v krásných filmařských ateliérech Loft Bub-NY v Holešovicích. chcete vědět víc?

CASTINGY 2016

Sledujte naše castingy ZDE chcete vědět víc?

sobota 27.2. křest Playboy - pictorial Czech Beauty

FB událost:  https://www.facebook.com/events/500644453394226/ chcete vědět víc?

CZECH BEAUTY STAR 2015

Držitelky titulu Czech Beauty Star pro rok 2015 - Iveta Kindlmanová, Anutka Kapeliuha, Veronika Suchá, Veronika Gažůrová a Drahomíra Jůzová. Uprostřed absolutní vítězka Czech Beauty 2014 Ivanna Macner. chcete vědět víc?

Iveta Kindlmanová absolutní vítězkou Czech Beauty 2015!

Iveta Kindlmanová se letos stala absolutní vítězkou Czech Beauty 2015 - GRATULUJEME! :-) chcete vědět víc?

Finále Czech Beauty 2015

Finále Czech Beauty 2015 proběhne 26.9. od 20 do 24 hod. v klubu Playboy Lounge (Hybernská 32). Sraz soutěžících na této adrese v 18 hod. více aktuálních informací na facebooku chcete vědět víc?

Last Minute Casting v BLESKU

Last Minute casting Czech Beauty v ateliéru redakce BLESKu, více v události ZDE chcete vědět víc?

Casting Czech Beauty Mecca

Casting Czech Beauty ve známém holešovickém klubu Mecca 22. května od 20 do 23 hod. Stačí se přijít bezplatně nafotit na stage PhotonEurope, vyplnit formulář a jste v soutěži :-) Hned po castingu následuje slovenská párty VIVA SLOVAKIA na kterou jste též zváni! Další info pro zájemkyně na info… chcete vědět víc?

Czech Beauty 2015

První letošní casting do Czech Beauty 2015 proběhne na InterBeauty Prague na výstavišti v Holešovicích v sobotu 11.dubna 2015 od 12 do 17. hod., prvních 10. zájemkyň získá vstupenku na celý veletrh zdarma:-) více informací na našem facebook profilu www.facebook.com/CzechBeauty

Vítězky nafotily editorial pro časopis PLAYBOY

Vítězky Czech Beauty Ivanka Macnerová, Lucie Kohoutková, Denisa Melvaldová a Denisa Hubáčková nafotili s fotografy Martinem Šebestou, Petrem Kuchařem a Janem Hodačem editorial pro časopis PLAYBOY. Křest proběhl 25. března 2015 v novém Play´clubu, více v události 

Motto - Staň se hvězdou českého fotomodelingu!

společná fotografie finalistek Czech Beauty, La Fabrika 11.10.2014, foto: Petr Kuchař (PhotonEurope) chcete vědět víc?

Semifinále Czech Beauty

Semifinále Czech Beauty 11. září 2014 fusion hotel prague
BESbswyBESbswyBESbswy


Podporujeme pražskou ZOO

Díky vydražení obrazu Czech Beauty malířky Papén a kupci Janu Páralovi jsme předali vedení pražské ZOO sponzorský dar ve výši 30 tis.kč a na společné focení s obrazem přišel osobně i ředitel pražské ZOO p. Miroslav Bobek. Nechyběla samozřejmě ani naše krásná finalistka z Czech Beauty Sabina Koudelková. Velemlok za námi je nejstarší a nejznámější Karlo, o popularitu moc nestál a otáčel se k fotografovi zády – mloci mají obrácené biorytmy a měl asi půlnoc, takže ho chápeme:-) Rozhodně jsou to unikátní a vzácní tvorové, kteří inspirovali i Karla Čapka ke slavnému románu a vyplatí se je vidět osobně. Je dobře, že jsme vtipný ale náročný nápad úspěšně dotáhli a dík patří všem!