Czech Beauty projekt

Nádherný galavečer CZECH BEAUTY a okouzlující držitelky prestižního titulu Czech Beauty Star 2017 - podle pořadí hlasování odborné poroty Kristýna Rojičková, Monika Ludlová, Jana Zetochová, Slavěna Albastová  a absolutní vítězka Czech Beauty 2017 Nella Šálková - velká Gratulace! Jste naše hvězdy :-) ⭐⭐⭐⭐⭐

Czech Beauty je glamour projekt, v rámci kterého probíhá soutěž o prestižní titul Czech Beauty Star. Postupně tak vzniká elitní databáze českých fotomodelek, tanečnic a hostesek na VIP akce :-)

Přihlásit se může jakákoliv dívka se zkušenostmi s fotomodelingem starší 18 let, mluvící česky s trvalým pobytem v České Republice.

Czech Beauty je určena modelkám, které mají rádi luxusní glamour styl. Na rozdíl od většiny soutěží miss náš projekt podporuje i modelky, které mají zkušenosti s vkusným nude stylem a pro klasické soutěže nemají třeba potřebnou výšku :-)

Z přihlášených modelek přes online registrace pozveme nejúspěšnější dívky na 3. letní castingy. 25 dívek postupuje do semifinále a následně porota složená z mnoha osobností z fotomodelingového světa vybere 12 finalistek (+ jedna vítězka online hlasování) do velkého veřejného finále, které proběhne tradičně na podzim v luxusním Fashion clubu!

Vítězky fotí s profesionálními glamour fotografy a získají mimo hodnotných cen a rozhorovů do partnerských médií a mohou získat i vlastní pictorial v partnerském časopise Playboy. 

Do ročníku 2018 se snadno přihlásíte pomocí tohoto formuláře

Na castingu navíc získáte kolekci profesionálních fotografií zdarma od jednoho z našich oficiálních fotografů :-)

HARMONOGRAM CZECH BEAUTY 2018

bude upřesněn během května

můžete se těšit na letošní sezónu :-)

Hvězdná porota Czech Beauty 2015 - Playboy Lounge 27.9.2015

hlavní cena křišťálová Czech Beauty Star

Ročník 2014

Na prvním ročníku 2014 při fotografickém festivalu FOTOSFÉRA v pražských Holešovicích soutěžilo o titul CZECH BEAUTY STAR 25 semifinalistek, které úspěšně prošly prvním kolem se představily fotografům, porotcům a médiím. Semifinále se uskutečnilo během velké glamour párty ve fusion hotelu a modelky zde bojovaly o postup do finále. 12 nejkrásnějších finalistek Czech Beauty pak mělo možnost v La Fabrice pózovat předním českým glamour fotografům. Nejúspěšnějším fotomodelkám předal titul Czech Beauty Star osobně Jan Saudek a také nafotily vlastní pictorial pro partnerský časopis Playboy.

Kromě hodnotných cen vítězky získají možnost být modelkami na fotografických workshopech (SHOOT PARTY, OFFROAD SAFARI, AKTY-X), mít vlastní glamour medailonek v pořadu Intim Night na BARRANDOV TV, mít vlastní pictorial v časopisu PLAYBOY, být modelkou na partnerské INTERBEAUTY PRAGUE, mít vlastní fotoobraz v rámci fine-artové výstavní kolekce NATURE BEAUTY, být hosteskou na VIP akcích partnerů Czech Beauty, možnost fotografovat s profesionálními glamour fotografy, být modelkami na velkém outdoorovém Open Air Foto-Festivalu v Českém Krumlově, prezentovat se na facebooku Czech Beauty a nejúspěšnějších modelkám vytvoříme vlastní prezentační webové stránky a profesionální book :-)