Czech Beauty 2019

Czech Beauty je prestižní modelingový projekt, v rámci kterého vzniká elitní databáze českých fotomodelek, tanečnic a VIP hostesek.

Aktuálními castingy startujeme novou sezónu Czech Beauty 2019. Po našem slavnostním křtu kalendáře k výročí 5 let. již jako profesionální modelingová agentura prezentující nejkrásnější české fotomodelky, hostesky a tanečnice. Start nové sezóny jsme měli úspěšným galavečerem v květnu v luxusním Fashion clubu. Nyní chystáme podzimní kolo a tímto zveme všechny krásné modelky na finální casting v neděli  1.9.2019 na Střelecký ostrov, více v události na facebooku :-) 
Těší se na vás celý tým CB.

21. září na ostrově připravujeme také novou show a představení New Faces 2019!

...Don't Miss it!

Do naší databáze se může přihlásit jakákoliv dívka se zkušenostmi s fotomodelingem starší 18 let, mluvící česky s trvalým pobytem v České Republice pomocí tohoto formuláře

Na castingu navíc získáte kolekci profesionálních fotografií zdarma od jednoho z našich oficiálních fotografů :-)

Těšíme se na spolupráci!

PROBĚHLÉ AKCE:

Hvězdná porota Czech Beauty 2015 - Playboy Lounge 27.9.2015

hlavní cena křišťálová Czech Beauty Star

Ročník 2014

Na prvním ročníku 2014 při fotografickém festivalu FOTOSFÉRA v pražských Holešovicích soutěžilo o titul CZECH BEAUTY STAR 25 semifinalistek, které úspěšně prošly prvním kolem se představily fotografům, porotcům a médiím. Semifinále se uskutečnilo během velké glamour párty ve fusion hotelu a modelky zde bojovaly o postup do finále. 12 nejkrásnějších finalistek Czech Beauty pak mělo možnost v La Fabrice pózovat předním českým glamour fotografům. Nejúspěšnějším fotomodelkám předal titul Czech Beauty Star osobně Jan Saudek a také nafotily vlastní pictorial pro partnerský časopis Playboy.

Kromě hodnotných cen vítězky získají možnost být modelkami na fotografických workshopech (SHOOT PARTY, OFFROAD SAFARI, AKTY-X), mít vlastní glamour medailonek v pořadu Intim Night na BARRANDOV TV, mít vlastní pictorial v časopisu PLAYBOY, být modelkou na partnerské INTERBEAUTY PRAGUE, mít vlastní fotoobraz v rámci fine-artové výstavní kolekce NATURE BEAUTY, být hosteskou na VIP akcích partnerů Czech Beauty, možnost fotografovat s profesionálními glamour fotografy, být modelkami na velkém outdoorovém Open Air Foto-Festivalu v Českém Krumlově, prezentovat se na facebooku Czech Beauty a nejúspěšnějších modelkám vytvoříme vlastní prezentační webové stránky a profesionální book :-)