Castingy

REGISTRACE DO CZECH BEAUTY PŘES JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ:

http://registrace.czech-beauty.com/

Jarní castingy a show ve Fashion Clubu máme úspěšně za sebou, nyní nás čekají letní castingy a podzimní show 21.9. na Střeleckém ostrově.

Finální casting proběhne v neděli 1.9. na Střeleckém ostrově a budeme vybírat modelky na podzimní módní show a také registrovat nové do agentry, více ve facebook události.

Chceš-li být také součástí projektu Czech Beauty, být v databázi nejkrásnějších českých fotomodelek a případně bojovat o prestižní titul Czech Beauty Star, získat luxusní glamour fotografie, mediální pozornost, dostávat atraktivní pracovní nabídky? Tak nám prosím vyplň jednoduchý formulář a přilož několik svých glamour fotografií :-) Nemáš-li kvalitní fotografie, můžeme ti je v rámci castingů udělat...

Těšíme se na spolupráci!

Barevný casting Czech Beauty v rámci HOLI Open-Air festivalu na Střeleckém ostrově :-)

Casting Czech Beauty na Střeleckém Ostrově 3.8.2019

Hledáme hvězdy Czech Beauty 2019! ⭐⭐⭐⭐⭐

Casting Czech Beauty na Střeleckém Ostrově proběhne v sobotu 3.8. mezi 16 a 19 hod. a budeme vybírat dívky které postoupí na podzimní show 14.9. plnou přehlídek, glamour focení a osobností z modelingového světa!     ...více v události na facebooku.

POZOR NOVINKA - tento castingový den zde bude probíhat známý festival barev HOLI https://www.facebook.com/events/2032888000103753/ a příhlášené dívky na casting zároveň získají vstup zdarma na festival + profi focení s jedinečnou barevnou show :-)

Po úspěšné jarní show modelingové agentury Czech Beauty, kde jsme představili náš nový koncept viz. http://czech-beauty.com/czech-beauty-show-2019/czech-beauty-show-2019 nás čeká ještě podzimní část na fotogenickém Střeleckém ostrově.

Staň se i Ty součástí atraktivního projektu, kde začínajícím modelkám pomůžeme nastartovat kariéru ve fotomodelingu a zkušeným modelkám nabízíme zajímavé možnosti spolupráce a pracovní nabídky v modelingu i na neexkluzivní bázi :-)

Program castingu - s každou modelkou která dorazí mezi 16 a 19 hod. do uzavřené VIP části restaurace Střelecký ostrov proběhne 10 min registrační focení v prádle nebo plavkách, krátká chůze na video, vyplnění formuláře a 10 min. pohovor (vlastní book nebo fotky na ukázku výhodou)

Podzimní Czech Beauty Show a prezentace jarních i podzimních New Faces 2019 před odbornou porotou a VIP hosty a vyhlášení titulů Czech Beauty Star již 14.9. na Střeleckém Ostrově!

...Don't Miss it!

CASTINGY 2019

LAST MINUTE CASTING - NÁPLAVKA

Last minute casting

Casting Czech Beauty 27. 8. OYC Marína Praha, info v události ZDE

casting marina

Hlavní casting 14.8. v krásné lokaci Lofty Bub-NY v Holešovicích od 15 do 19 hod. více informací v události na facebooku ZDE

Casting srpen 2016

Last Minute casting Czech Beauty v ateliéru redakce BLESKu, více v události ZDE

Finální casting Czech Beauty a prezentace nejkrásnějších přihlášených glamour modelek 2015 v rámci další Playboy párty v Playboy Lounge (Hybernská 32).

Casting Czech Beauty ve známém holešovickém klubu Mecca 22. května od 20 do 23 hod. Stačí se přijít bezplatně nafotit na stage PhotonEurope, vyplnit formulář a jste v soutěži :-) Hned po castingu následuje slovenská párty VIVA SLOVAKIA na kterou jste též zváni! Další info pro zájemkyně na info@czech-beauty.com nebo na tel. 777 802 689

První veřejný casting v roce 2015 se uskutečnil 11.dubna v rámci partnerského veletrhu InterBeauty Prague na výstavišti v Holešovicích. Na profesionální stagy PhotonEurope fotografům Czech Beauty Janu Hodačovi a Lukáši Petru Tesařovi pózovali kromě přihlášených fotomodelek také vítězky Body Artu a Lash Designu 2015.