Czech Beauty Black & Gold Night 2017

►ČESKY ◄

Přijďte s námi oslavit začátek nové sezóny 2017 velkou glamour párty s bohatým programem a křtem playboy pictorialu vítězek Czech Beauty. Celá akce se ponese v černozlatých barvách, kdo tedy přijde oblečen v kombinaci černozlaté, čeká jej hned u vstupu welcome drink :-)

ZAČÍNÁME JIŽ BRZY, VE 21:00 HODIN, PROTO DOPORUČUJEME PŘIJÍT VČAS!

Kromě představení samotných vítězek a držitelek titulu Czech Beauty Star za minulé ročníky se můžete těšit na taneční vystoupení skupiny Beauties, Black & Gold přehlídku sexy fotomodelek z dílny Terry Twain, tanečnice a luxusní kostýmy návrhářky Ariny Couture, exotický tygří tanec Vibrasil Samba Show, profesionální photostage, nejlepší párty fotografové, projekce glamour a playboy fotografií a na závěr samozřejmě slavnostní představení pictorialu pro Playboy. Po půlnoci bude následovat afterparty s rezidentními DJs Fashion clubu.

HUDBA: commercial house music, remixes

♫ DJs: Don Marquez & Mark Colton ♫

►► Rezervujte si svůj stůl na telefonu +420 777 770 238 nebo přes email clubreservation@f-club.cz ◄◄

►ENGLISH ◄

Come with us to celebrate the start of the new season 2017 with the big glamor party with a rich program and the launch of Playboy pictorial. The entire event will be in black and gold colors, then who comes dressed in a combination of black and gold will get a welcome drink when enter the club :-)

Come to enjoy luxury night with us full of sexy fashion shows, dance shows, great music and fun.

We start early at 21:00 and continue with the afterparty after midnight.

MUSIC: commercial house music, remixes

♫ DJs: Don Marquez & Mark Colton ♫

►► Book your table on phone number +420 777 770 238 or email clubreservation@f-club.cz ◄◄