Fotografové

Oficiální fotografové Czech Beauty

Všem profesionální glamour fotografům za spolupráci na projektu děkujeme!

Jan Hodač  http://modeling.hodac.cz/

Fotograf reprezentující svůj osobitý fine-art styl výstavní outdoor kolekcí Nature Beauty, spolupracuje s časopisem Playboy a je oficiálním fotografem známé americké produkce MetArt.

Jan Hodač je též pořadatelem fotografického festivalu Fotosféra, fotografem a majitelem soutěže Czech Beauty.

Jan

Ján Hronský alias Žlutý Dodo http://janhronsky.tumblr.com/

 

Za fotografa slovenského původu Jána Hronského mluví především jeho nezaměnitelná tvorba na pomezí glamour, erotic art, fashion, punk-art a pestrobarevným nude stylem. Přestože se nepovažuje za profesionála v postprocesu a finální fotografie upravuje spíše citem, patří jeho tvorba mezi to nejosobitější co na současné scéně erotic-artu můžeme najít. Jeho tvorba byla dokonce zařazena do vydání Taschen The New Erotic Photography Vol. 2.
 
Od roku 2017 je porotcem a oficiálním fotografem Czech Beauty.

 

Ján Hronský

Milan Žovin www.milan-zovin.eu

Milan Žovin je známým glamour fotografem pro svůj nezaměnitelný "pozlacený" styl fotografií, který je vyhledávaný u předních českých fotomodelek. Fotografování se věnuje přes deset let a mezi jeho spokojené klienty patří přes 300 modelek a modelů, několik slavných osobností, desítky svatebčanů a společnosti jako je STOCK Plzeň Božkov, SONY PlayStation, neno značky Fernet či Amundsen Vodka. Nejčastěji fotografovuje ve svém ateliéru a jeho produkce se vyznačuje dokonalým postprocesem a čistotou provedení. Nepravidelně spolupracuje s modelkami projektu Czech Beauty. Od ročníku 2017 se stal naším oficiálním fotografem.

Milan

Martin Šebesta  www.facebook.com/MartinSebestaFotograf

Oficiální fotograf časopisu Playboy, fotí zakázkové luxusní booky v glamour a playboy stylu.

Martin

Petr Kuchař  www.petrkuchar.com

Fotograf a majitel společnosti s profesionálními ateliérovými světly PHOTON EUROPE, zajišťuje exkluzivně světelný fotopark pro Czech Beauty.

Petr

Jiří Šubrt  www.jirisubrt.com

Profesionální fashion fotograf s nezaměnitelnými precizními editorialy nejen pro pánské časopisy např. MenHouse.

šubrt

Jiří Rašner www.rasner-foto.cz

Glamour fotograf s nezaměnitelným stylem dokonale čisté glamour a nude fotografie, tvoří svá portfolia nejčastěji ve svém ateliéru na Moravě. Je vyhledávaným fotografem zakázkových booků profesionálních modelek.

Jiří Rašner